52 Yıllık Ayrılık Sonunda Bitti: 4 Yaşındayken Kaçırılmıştı, Ailesine Kavuştu

Aura, 1972’de kaybolduğunda ailesi tarafından yıllarca arandığını ve bu buluşmayı “bir rüyanın gerçekleşmesi” olarak nitelendirdiğini söyledi.

Haber ajansı Noticias Caracol’a konuşan Aura, o günkü olayları şöyle anlattı:
“Kurabiye almak için dışarı çıktım ve mahalle bakkalı olan köşeye girdim. Döndüğümde bir otobüs park halindeydi. Yaşlı bir adam geçiyordu, beni korkuttu. Beni kaçıran kadın geldiğinde otobüsün arkasına saklandım. Uzun boylu, esmer, uzun saçlı ve zayıftı. Beni yakaladıktan sonra otobüse bindirdi ve 170 kilometre uzaklıktaki Villarrica kasabasına götürdü. Kaçırıldıktan bir süre sonra sokağa atıldım. Daha sonra sevgi dolu bir aile tarafından evlat edinildim. Bana Gina ismini verdiler. Bir gün Facebook’ta bir arama kampanyasıyla karşılaştım ve fotoğrafa baktığımda hemen annemi tanıdım. Annem ve babam beni bulamadan vefat etmişler ancak erkek kardeşim beni aramaya devam etmiş.”

Aura, Facebook’ta rastladığı arama kampanyası sayesinde ailenin diğer üyelerini bulmayı başardı. Erkek kardeşiyle buluşan Aura, ailenin kalanıyla da bağlantı kurdu ve 52 yıllık ayrılığın ardından sevdiklerine kavuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x